Lowrider.pl

Pierwszy polski portal poświęcony lowriderom, customom i hot rodom
Teraz jest Pt mar 29, 2024 10:47 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 87 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Cz cze 09, 2005 5:34 pm 
Offline
NOVICE MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 01, 2005 10:56 pm
Posty: 137
Hej!
Ten sam post pojawił się na FW jako ze omawiałem tam problem wymiany chlodnicy w moim aucie. Piszę także tu ku przestrodze. Mam ochotę się "odwdzięczyć" za "usługę".

NIE POLECAM SERWISU AMER-AUTO na ulicy Skrzewskiej 49 w Wysogotowie pod Poznaniem


Nie żeby źle zrobili, wyymienić chlodnicę to przy odrobine chęci i doświadczenia może laik.
Zacznę od poczatku. Starej chłodnicy nie udało sie naprawić. Kupiłem nową…. I tu POLECAM serwis chłodnic TROMET na Grunwaldzkiej 336 w Poznaniu. Facet ma chyba chłodnice do wszystkich aut a jak się ładnie uśmiechną…ć to i cena spadnie.

A teraz o Amer-AUTO. PIerwsze wrażenie - szef strasznie niekontaktowy, nie odpowiada na pytania tylko błą…dzi gdzieś wzrokiem i pieprzy po swojemu. Na pytanie o uszczelkę pod głowica to odpowiedział że oni tego nie mogą… sprawdzić tak na bierzą…co, że to trzeba rozbierać auto. Zawsze jest tak że jak podjeżdżam do warsztatu i mowie o co mi chodzi wychodzi ze mną… mechanik i otwieramy maskę i zastanawia sie co może być nie tak. A w AMER-AUTO?? Nie podeszli do auta, nic, a jak porposilem to mi koleś mwi że nie mają… wolnych stanowisk...

Potem jak się okazało że auto u nich postoi bo chłodnica stara będzie się naprawiać kilka dni to wymyślili że muszę wzią…ść auto z serwisu bo oni mają… kupę klientw i muszą… mieć wolne miejsca parkingowe...Odnośnie tych klientw. Jak miałem zostawić auto żeby zdemontowali chłodnicę to że w piatek najszybciej (byłem we wtorek) ale nalegałem zeby to zrobic wcześniej, to facet mwi żebym zostawił auto i zobaczą… co da się zrobić. Po południu telefon: "chłodniza zdemontowana-mozna odbierać". Widać że robią… problemy udajac strasznie oblegany serwis. A o tym zabraniu auta mialo być. Ja pytam jak mam zabrać auto? Przecież nie chodzi...No to Pan mi polecił lawete...Jamu mwię ze jak wezme auto na lawecie od nich to niech nielicxza że do nich wrcę. Wiec przemiły kierownik wspanialomyślnie zaproponował że policzy mi za postj i "napewno się dogadamy" icon_eek.gif

Załatwiłem więc szybciutko nową… chłodnicę, oczywiście ten sam problem. Pytam kiedy założą…," no nie wiemy, duzo aut czeka". Dzwonię po południu i słyszę w słuchawce "Auto jest do odbioru. Jadę z kumplem kaszelkiem cały szczęśliwy. Oczywiscie oczy zrobiłem jak usłyszałem cene. Była mowa o 150 zł a on mi śpiewa 302zł. Za co - pytam. Za płyn chłodniczy??
Cooooooooooo??
9,5 litra płynu 125 zł. 16zł za litr. Nie mogłem uwierzyć. Pytam co to za cudo (w marketach 5l płynu jest za 25-30zł) a facet mi mwi amerykańskie. Prosze go żeby pokazał butelkę. Oczywiście nie ma. Banda oszustw. Mwię mu ze trzeba było zadzwonić i się zapytać czy lać taki drogi, a on mwi ze mogłem ich uprzedzić że wolę swj i że przyjade ze swoim.

Oki zapłaciłem. Proszę o rachunek a facet na to że to jest cena netto za usluge i jhak chce rachunek to musze zapłacić jeszcze VAT?? A ja mu mowie że to ona ma działalność i to on niech płaci wat. Zgryźliwie jeszcze zapytałem czy tez należy ich uprzedzać że człowiek chce mieć legalnie rozliczona usluge??
Facet sie ugią…ł i mwi że mi wysle rachunek. Jutro jednak wybiorę się po niego osobiście. Jak mnie orżnęli na płynie to niech teraz bulą… podatek.
[cenzura] pedofile a nie warsztat. Łache ci robia ze auto ci naprawią…...


Ostatnio edytowano Pt cze 10, 2005 11:31 am przez RadAg!, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 10, 2005 8:54 am 
Offline
OG MEMBER LPLCC
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lut 22, 2002 1:00 am
Posty: 2589
Lokalizacja: W-wa
POLECAM

Mechanika Pojazdowa Marek Sagało
Warszawa
ul. Fortuny 33
tel. 665 95 12


Warsztat nie jest nastawiony typowo na naprawy weteranw, ale właściciel jest pasjonatem starych europejskich i amerykańskich bryczek i od bardzo dawna je naprawia.

Z mechaniki mozna u nich praktycznie wsio zrobic - naprawy, regulacje, regeneracje, wykonują… też remonty kapitalne silnikw (Vki, rzędwki, klekoty mercedesowskie). Ceny ani wysokie ani niskie.

Serwisuje w tym warsztacie Belliniusza od 2 lat i jestem bardzo zadowolony z jakości wykonanych prac.

Tak więc jeszcze raz POLECAM

_________________
http://www.chromowane.pl/ - CHROMOWANE.pl - felgi szprychowe OG Wire Wheels, opony z białym pasem, zawieszenia hydrauliczne i pneumatyczne HOPPOS
Chevy Belair 1973 Lowrider


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Śr cze 22, 2005 12:16 pm 
Offline
FULL MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 30, 2004 10:19 pm
Posty: 744
Lokalizacja: Wroclaw, Lower Silesia, Poland, Europe, Earth
Ja mieszkam we Wroclawiu, wiec chetnie poznam namiar na ten dobry warsztat w moim pieknym miescie 8)

_________________
This is a snakeskin jacket... It's a symbol of my individuality and my belief in personal freedom.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lis 28, 2005 12:32 pm 
Offline
OG MEMBER LPLCC
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt cze 11, 2002 1:00 am
Posty: 4046
Lokalizacja: L.pl
POLECAM
Zakład regeneracji pomp wspomagania. Adresu co prawda nie pamiętam ale gość stacjonuje ulicę dalej więc dla chętnego mogę sprawdzić, w każdym razie jest to Jozefow pod Warszawą….
Gość specjalizuje się rownież w innych rzeczach, generalnie mechanika.
Zakład wyglą…da co prawda jak jakieś paskudne, zapuszczone złomowisko, właściciel jak menel ale byłem pod wrażeniem jego pracy.
Na począ…tku zarzą…dał 100 zł zaliczki, miałem obawy czy dać aby od razu nie zamienił je na napoje wyskokowe ale na terenie było troche sprzętu więc zawsze bym sobie wzią…ł coś w zamian :=D
Pompe oddałem wieczorem, następnego dnia rano była rozebrana i wiedziałem co i jak a na fajrant była gotowa. Cena za regeneracje 200 zł, dodatkowo pompa była cała ładnie odmalowana czarną… farbą….
Chodzi miodnie, nic nie wyje, nie cieknie, nie przerywa.
W innych zakładach w krorych się dowiadywałem cena była ok 500-600 zł i GMoskiej pompy nie każdy chciał się podją…ć.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lis 28, 2005 6:42 pm 
Offline
OG MEMBER LPLCC
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt paź 04, 2002 1:30 pm
Posty: 2683
Lokalizacja: W-WA
Piotras napisał(a):
POLECAM
Zakład regeneracji pomp wspomagania. Adresu co prawda nie pamiętam ale gość stacjonuje ulicę dalej więc dla chętnego mogę sprawdzić, w każdym razie jest to Jozefow pod Warszawą….
Gość specjalizuje się rownież w innych rzeczach, generalnie mechanika.
Zakład wyglą…da co prawda jak jakieś paskudne, zapuszczone złomowisko, właściciel jak menel ale byłem pod wrażeniem jego pracy.
Na począ…tku zarzą…dał 100 zł zaliczki, miałem obawy czy dać aby od razu nie zamienił je na napoje wyskokowe ale na terenie było troche sprzętu więc zawsze bym sobie wzią…ł coś w zamian :=D
Pompe oddałem wieczorem, następnego dnia rano była rozebrana i wiedziałem co i jak a na fajrant była gotowa. Cena za regeneracje 200 zł, dodatkowo pompa była cała ładnie odmalowana czarną… farbą….
Chodzi miodnie, nic nie wyje, nie cieknie, nie przerywa.
W innych zakładach w krorych się dowiadywałem cena była ok 500-600 zł i GMoskiej pompy nie każdy chciał się podją…ć.


będę się do Ciebie uśmiechał :=D ładnie? przy okazji jeśli Twoj magik blacharz ma chęć podłubać przy następnej landarze to być może niedługo kto wie, tfu tfu uśmiechnę się też :taniec:

_________________
riding this 'til the wheels fall off


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sty 12, 2006 11:24 am 
Offline
NOVICE MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 01, 2005 10:56 pm
Posty: 137
Polecam serwis American Cars w Swarzędzu...


Ostatnio edytowano N kwi 16, 2006 12:51 pm przez RadAg!, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Cz sie 03, 2006 11:40 am 
Offline
NOVICE MEMBER

Dołączył(a): Śr maja 10, 2006 8:43 pm
Posty: 66
Lokalizacja: Ruda Ślą…ska
Odwiedziłem swoją… brykę na serwisie w Czechach. I mogę szczerze polecić. I pod względem fachowości i cen. Za wymianę bebechow w skrzyni biegow, za czyszczenie i konserwację podwozia i ramy, za wymianę olejow, świec, paskow i filtrow załaciłem 37 tys koron. To wszystko w niecałe 4 tygodnie. W trakcie remontu skrzyni okazało się że części ktore przyjechały to części do C5 a radiowoz ma skrzynię jeszcze bardziej wyczynową…. cena nie wzrosła. Dodatkowo jadę z Czechami do USA podpisać umowę na dostawę silnikow i skrzyń. Jeśli ktoś będzie miał swoją… skrzynię lub swoj silnik to w ramach tej umowy dostanie z USA tenelement po remoncie i z gwarancją… a stary pojedzie do nich na remont. Tak że czas tzw remontu skroci się do fizycznej wymiany silnika lub skrzyni. Warte zastanowienia. Poza tym odwiedzę sobie największy janki jard (nie wiem jak się to pisze) w stanie Oregon.
Pozdrawiam
duke

_________________
www.amcar.com.pl


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: N sie 13, 2006 9:25 am 
Offline
MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt cze 28, 2005 11:47 am
Posty: 547
Lokalizacja: okolice Warszawy
NIEPOLECAM - OMIJAC JAK NAJDALEJ

Firma Dorimex w Warszawie na Woronicza

-partacze
-naciagacze
-oszusci
- dalej by bylo wulgarnie ...... :twak:

_________________
Chrysler Town&Country


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 28, 2007 10:01 pm 
Offline
NOVICE MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt maja 08, 2007 6:49 pm
Posty: 9
Lokalizacja: pomorskie
Hamuje sie, zeby od poczatku juz nie uzywac niecenzuralnych slow...
Chodzi o firme Monster-Tunig z Poznania

W wielkim skrocie:

- klamcy !!!!
- zero profesjonalizmu !!!!
- wyludzacze !!!!
- sciemniacze !!!!
- i wiele jeszcze zlego mozna napisac na ich temat...

Noz mi w kieszenie sie otwiera na mysl o nich.
Wzieli auto, kase i przez 4 miesiace nawet go nie ruszyli. Teraz musze sie wkur... zeby odzyskac to, co moje.
Sprawa znajdzie final w sadzie.

Ch.W.D.Monster


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 29, 2007 11:47 am 
Offline
OG MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 22, 2004 3:52 pm
Posty: 2602
Lokalizacja: Gdań…sk
ameryki nie odkryles :=D od momentu powstania pontiaca wiadomo ze ta firma to banda patoli drewnianych...


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 29, 2007 9:06 pm 
Offline
NOVICE MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt maja 08, 2007 6:49 pm
Posty: 9
Lokalizacja: pomorskie
Szkoda kuzwa, ze nie wiedzialem o tym wczesniej :/


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 29, 2007 9:30 pm 
Offline
OG MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 22, 2004 3:52 pm
Posty: 2602
Lokalizacja: Gdań…sk
widocznie malo czytasz i dziwie sie ze sie nie rozejrzales za opiniami na temat tej firmy bo na wielu forach wlasciciel auta pisal jakie szopki firma odstawia i tu prosty przyklad jak zrobili mu lampy i sie jedna nie domykala i do konca nie otwierala, dobrze to widac na zdjeciach do gazet, ale to tylko duperel z calej obszernej listy mozna by wymieniac i wymieniac...


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: N lip 01, 2007 4:18 pm 
Offline
NOVICE MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt maja 08, 2007 6:49 pm
Posty: 9
Lokalizacja: pomorskie
Czytac, czytalem. Widac teraz, ze nie wystarczajaco, ale teraz juz za pozno, zeby plakac z tego powodu. Wiele osob teraz wyskakuje z "dobrymi" radami, szkoda tylko, ze gdy szukalem na forum i pytalem o dobry warsztat nikt (poza Driwerem i Mikutem - dzieki chopy) sposrod ponad 300 czytajacych sie nie wypowiedzial.
Pozdro


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: N lip 01, 2007 4:19 pm 
Offline
NOVICE MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt maja 08, 2007 6:49 pm
Posty: 9
Lokalizacja: pomorskie
...a wracajac to tematu - #@%$@#$ Z POZNANIA TO ...nie napisze, bo i tak ocenzuruja ;)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Cz maja 08, 2008 10:01 pm 
Offline
OG MEMBER LPLCC
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt paź 04, 2002 1:30 pm
Posty: 2683
Lokalizacja: W-WA
http://www.classiccarsccr.pl/


Jeśli ktoś z Was ma worek banknotów to myślę, że w ciemno można polecić tych gości. Miałem do czynienia z ich >>Mistrzem Blacharzem tzw. blacharzem starej daty, który zdolności do formowania i dorabiania elementów karoserii "wyssał z mlekiem matki"<< i jeśli reszta ekipy jest w połowie tak oddana robocie jak on, to pełen szacun :=D

pzdr,
nyga

_________________
riding this 'til the wheels fall off


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 87 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL