Lowrider.pl

Pierwszy polski portal poświęcony lowriderom, customom i hot rodom
Teraz jest Pt mar 29, 2024 1:40 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Wt kwi 12, 2016 9:27 pm 
Offline
OG MEMBER LPLCC
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt paź 04, 2002 1:30 pm
Posty: 2683
Lokalizacja: W-WA
Na sprzedaż znany tu dobrze Lincoln Towncar Executive Lowrider

Obrazek

Z zewnątrz:
+ Prawie nowe 13'' szprychowe, chromowane felgi OG
+ Opony z białym paskiem Maxxis (rocznik 2012, ok. 5000 km przebiegu)
+ Przednie lampy zmienione na gładkie
+ Zero rdzy
- kilka odprysków lakieru na masce
- długa rysa na lakierze z prawej strony (zabezpieczona, ale jednak widoczna)

Środek:
+ Seryjne zielone wnętrze w skórach
+ Zielone welurowe dywany
+ Pseudo-drewniane wykończenia
+ Pełna elektryka
+ Dwa trójdrożne głośniki 6"x9" Infinity Reference w tylnej półce + dwa 6"x8" w przednich drzwiach + radio Sony spięte z fabrycznym wzmacniaczem
- Pęknięta skóra na oparciu kierowcy (ok 5 cm wzdłuż haftu z logo Lincolna)

System hydrauliczny:
+ Zamontowany w High Hitter Hydraulics w Orlando, FL
+ Poprawiony i serwisowany w Chrome N Paint Custom Shop pod Warszawą
+ Przednie zawieszenie wymienione na takie z Towncara I gen z połowy lat 80. Dodatkowo wydłużone o 1,5 cala i wzmocnione wahacze, lepiej znoszące podskoki
+ 3 pompy hydrauliczne CCE
+ 9 akumulatorów zasilających system (dziesiąty w słabej kondycji, robi za balast)
+ Jedna pompa podaje olej do przednich siłowników - (nowy silnik i głowica - poskładam przed sprzedażą)
+ Dwie pozostałe pompy napędzają z osobna tylne siłowniki
+ Przednie siłowniki CCE Competinion 8''
+ Tylne siłowniki CCE fat, 16'' (umożliwiają jazdę i parkowanie na trzech kołach)
+ 4 przyciski sterujące zamontowane pod kierownicą
+ Wzmocniony tylny most i tylna część ramy (blacha 4 mm)
+ Usztywniony przód ramy belką poprzeczną
+ Złącze elektryczne pod siedzeniem kierowcy (można natychmiast rozłączyć system np. w przypadku zwarcia)
- drobny wyciek oleju z tylnego siłownika - nie przeszkadza w pracy układu, ale jest

Mechanika:
+ Samochód świeżo po przeglądzie w Grus Garage
+ Wymieniony olej silnikowy (półsyntetyk 10w40), świece i filtry, usunięte drobne usterki
+ Skrzynia zmienia biegi płynnie, bez szarpnięć i uślizgów
+ Silnik ma moc, chodzi równo i cicho, nigdy nie sprawiał problemów
- Delikatne pocenie na łączeniu silnika ze skrzynią biegów

Ogólnie:
+ Samochód robi wrażenie i potrafi na siebie zarobić. W ciągu ostatnich lat wziął udział w wielu pokazach, a jeszcze więcej propozycji odrzuciłem (nigdy nie traktowałem go jak biznes, od początku był weekendową zabawką).
+ Jestem czwartym właścicielem od nowości. Przez pierwsze 10 lat jeździł jako samochód służbowy. W 2005 został przerobiony na lowridera, a w 2007 sprowadzony do Polski. Od 2010 w moich rękach.
+ Stosunkowo mocny zestaw hydrauliczny pozwalana dynamiczne podskoki przodem, płynną regulację prześwitu, jazdę i postój na trzech kołach - to ostatnie, według mojej wiedzy w zasięgu jedynie trzech samochodów w Polsce
+ Jeśli szukasz samochodu, na widok którego laski same ściągają stringi przez głowę, nie szukaj dalej (kiedyś wyrwał modelkę z okładki Playboya bez najmniejszego wysiłku mojej strony - true story)
+ Jeśli szukasz ślubowozu, który zwróci się po jednym intensywnym sezonie - to jest samochód dla Ciebie. Jedyna znana mi w kraju konkurencja spełniająca warunki 4 drzwi + lowrider, to dwa auta w Warszawie, także rynek przewozów okolicznościowych stoi przed Tobą otworem.

Cena jaka mnie interesuje to 30,000 PLN brutto - wystawiam pełną fakturę VAT, więc masz okazję na rasowego lolka za nieco ponad 24 klocki netto.

Rozważę zamianę, ale tylko z dopłatą min. 10k zł w moją stronę (interesują mnie przede wszystkim amerykańce, najchętniej z V8, tylko w dobrym stanie, nie mam czasu na projekty).

OC ważne do marca 2017. Przegląd zrobię przed sprzedażą.

Zapraszam do kontaktu w razie pytań.
nyguz@lowrider.pl
506 361 710

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

_________________
riding this 'til the wheels fall off


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL