Lowrider.pl

Pierwszy polski portal poświęcony lowriderom, customom i hot rodom
Teraz jest Pt mar 29, 2024 7:44 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Cz lis 19, 2015 3:52 pm 
Offline
NOVICE MEMBER

Dołączył(a): Cz gru 16, 2010 11:15 am
Posty: 4
OPIS:
Witam, do sprzedania mam auto, w które wpompowałem sporo kasy. Jest to Ford z 1964 r. Silnik V4 1700 cm3 Musze niestety sprzedać aby się trochę finansowo odblokować, bo kupiłem zabytkowe Porsche i bardziej zależy mi na tym Porschaczku aby go zreanimować. Ford, zanim go kupiłem stał 13 lat w garażu. Kilku drobiazgów brakowało, skompletowałem całe auto. Praktycznie brakuje mi tylko lusterka na drzwi. Wszystko mam w nim w oryginale. Auto mimo swojego wieku nie było zgnite, ani skorodowane. (tutaj więcej zdjęć: http://www.capri.pl/car/6073) Zregenereowałem cały układ hamulcowy, wszystko na nowych częściach, nowe tłoczyska, uszczelki, nowe linki, szczęki, cylinderki, przewody hamulcowe. Układ kierowniczy sprawny w 100 %, skrzynia biegów sprawna 100%, regenerowałem cięgna zmiany biegów. Felgi po regeneracji, malowane proszkowo, nowe opony i dyplomatki. Fotele i kanapa tył wymagają wizyty u tapicera, tak samo podsufitka, ale nie ma tragedii jest kompletna. Auto obecnie jest zapodkładowane po naprawach blacharskich gotowe do lakierowania, a podwozie zakonserwowane. Generalnie mam wszystko, żeby go złożyć w jedną całość.Silnik jest kompletny, przejrzany, złożony na nowych uszczelkach. Do zrobienia zostało: polakierować auto, i zmontować tapicerkę, podpiąć elektrykę, zamontować zderzaki, lampy i atrapy. Mam ciągłość umów, auto zostało wyrejestrowane (mam dowód rejestracyjny), można je w każdej chwili przywrócić do ruchu drogowego ale już na żółtych tablicach. Sprzedaję tak jak stoi, z kompletem dokumentów i wszystkimi oryginalnymi częściami potrzebnymi do złożenia auta na gotowo.

CENA:
Mogę sprzedać tak jak stoi, z kompletem dokumentów i wszystkimi częściami potrzebnymi do złożenia auta na gotowo za 7999 zł
Mogę również zaoferować swoją pomoc przy montażu auta, gdy nowy właściciel polakieruje sobie autko na gotowo.
Samochód można obejrzeć w warszawie, dzielnica Wawer, ul. Koryncka 36.
Moja propozycja ważna do przyszłego tygodnia, czyli do 26.11.2015. Jeśli nie znajdzie się chętny to trudno, wiozę auto do lakiernika i składam na gotowo, ale cena będzie wtedy wyższa.

KONTAKT:
W razie pytań proszę pisać: adamwalenda@op.pl lub dzwonić: 22 815-30-85
Allegro: http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5807669193

[ZDJĘCIA]

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL