Lowrider.pl

Pierwszy polski portal poświęcony lowriderom, customom i hot rodom
Teraz jest Pt mar 29, 2024 3:07 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pn wrz 21, 2009 2:05 pm 
Offline
OG MEMBER

Dołączył(a): Pn lip 14, 2008 9:48 am
Posty: 1530
Lokalizacja: Sulejówek k/W-wy
Czytają…c wiele opinii o rzeczoznawcach i cenach jakie sobie życzą… przy rejestracji aut na zabytki, pogadałem z moim rzeczoznawcą…, który wycenia mi służbowe auta. Pracuje w PZMot i ma wszelkie potrzebne kwalifikacje i zezwolenia do wyceny i oposów zabytków. Ja jestem bardzo zadowolony ze współpracy z nim. Dowiedziałem się, że wycena auta to 300zł brutto, wypełnienie wszystkich dokumentów to dodatkowo 400zł brutto. Jeśli ktoś jest zainteresowany, proszę się powołują…c na mnie tj. Paweł Grus, skontaktować z Marcinem Szydłowskim tel. 503650578

_________________
samochody:
Chevy Blazer K5 79r. 327cui - projekt w trakcie
Chevy Caprice - szczur
------------------------
www.detroitiron.pl/forum

www.grusgarage.pl


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Śr lis 30, 2016 10:09 pm 
Offline
NOVICE MEMBER

Dołączył(a): Wt lis 22, 2016 12:25 pm
Posty: 1
Uwaga, VERUS Marcin Szydłowski Góra Kalwaria ( M Szydłowski Piaseczno )
UWAGA 503650578 227567536. Ten pan wyłudza pieniądze pod pretekstem opisu,notatki rzeczoznawcy. Do póki nie dostanie pieniędzy wszytko jest w porządku, kontakt, miły, wszystko załatwi a po wpłacie człowiek znika, nie odbiera telefonów a jak już z innego numeru zadzwoniłam to odbierał ale tylko raz no chyba że kolejny nowy numer to sytuacja się powtarzała. Opowieści dziwnej treści o 500 samochodach które w tydzień miał opisać i dlatego nie odbierał, o tym ze sekretarka ma wolne, innym razem wymyślił że poczta u nich strajkuje i dlatego dokumenty nie doszły do nas. Ową sekretarką okazała się jego matka która świeci oczami przed ludźmi którzy wydzwaniają za nim, zapewnia że sprawę syn załatwi bądź załatwił a tak naprawdę on ją tylko oszukuje aby mieć święty spokój. Ogólnie po 4 miesiącach odpuściliśmy za kilka set złotych robić z siebie idiotów nie będziemy. Faktury do dziś nie dostaliśmy a warsztat pośredniczący umywa ręce że tylko był pośrednikiem.
Pozdrawiam
M.K.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL